Kuzey Peyzaj Kuzey Peyzaj
17
Yıllık Deneyim
Size Özel Tasarımlar, Sanat Odaklı Çözümler...
Firmamız 2004 yılında Çevre düzenleme, Haşere mücadelesi ve Tarımsal mühendislik hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Çim tohumları, gübre, çevre sağlığı ve tarım ilaçları, sulama sistem ekipmanları, süs bitkilerinin pazarlaması ve satışı konusunda faaliyetlerimiz sürmektedir. Kuzey Peyzaj ve Sulama her türlü müşteri taleplerini karşılayabilen, güvenirliğinde sürekli, kaliteyi birinci planda tutarak izlenebilir kılan, sektöründe öncü, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, dürüstlüğü ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan, satış ve uygulama sonrası hizmete önem veren, müşterileri ile distribütörlerinin stratejik ortaklığı ve garantörü olan, her geçen gün kurumsallaşan ve dışa açılan bir Türk firmasıdır. Firmamız Son 2 yıldır Azerbaycan'da ki büyük projeleri başarıyla tamamlamıştır.
Kuzey Peyzaj
Hakkımızda

Size Özel Tasarımlar,
Sanat Odaklı Çözümler

Bahçe Düzenlemesi ve bakımı profesyonellik isteyen bir iştir. Bahçe Düzenlemesi ve bakımı gerekli bilgilerle donanmış insanlarca sağlanmalıdır. KUZEY PEYZAJ bünyesindeki Peyzaj Mimarları ve deneyimli Bahçıvanları ile sektörde Çim tohumları, gübre, çevre sağlığı ve tarım ilaçları, sulama sistem ekipmanları, süs bitkilerinin pazarlaması ve satışı konusunda faaliyetlerini yürüten bir firmadır.

17 YIL

Profesyonel olmanın önemini biliyoruz

Hedeflerimiz
İlkelerimiz

Vizyonumuz

Başarı odaklı, müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını esas alan, kaliteli ve hızlı çözümler üretebilen, lider bir marka olmak.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden insana ulaşarak ihtiyaçlarını karşılamaya, çözüm odaklı fikirler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlak başarıyı hedefleyen yaşam boyunca sürecek bir ortaklık kurmak temel amacımızdır.

Müşteri Memnuniyeti

İşimizi en doğru şekilde yapıp, tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı olmak,

Profesyonel Hizmet

Uzman ekibi ve mühendisleriyle sizlere her konuda yardım edebilmek için sizlere bir telefon kadar yakınız. Ürünlerle İlgili Dilediğiniz konuda ilgi alabilmek için bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Refarans Yorumları

Müşterilerimizin Yorumları

Kuzey Peyzaj
Hemen
Teklif
Alın
Hemen Teklif Alın
WHATSAPP ŞİMDİ ARA TEKLİF AL